Współpracuj z nami


Zajmujemy się profesjonalną prewencją zdrowia fizycznego dbając o podnoszenie świadomości pracowników różnych branż w dziedzinie ergonomii pracy.

Szkolimy dostosowując program do specyfiki danego stanowiska i obecnych na na nim obciążeń zarówno fizycznych jak i psychicznych.

Nasz Team jest polecany zarówno przez naszych klientów (w tym profesjonalnych sportowców), jak również najlepszych lekarzy specjalistów – BlueBall jest jednym z najlepiej ocenianych centrów rehabilitacji, osteopatii i treningu na Śląsku!

Zapraszamy do współpracy. Napisz do nas na info@blueball.pl lub zadzwoń (+48) 603 727 676.


DZIAŁAMY RÓWNIEŻ ON-LINE


Udzielamy konsultacji i przeprowadzamy treningi oraz szkolenia on-line. Możesz więc umówić się z nami lub zorganizować szkolenie dla swoich pracowników, prawie z każdego miejsca świata, bez wychodzenia z domu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pacjentów, udzielamy również telekonsultacji z naszymi specjalistami.


RODZAJE WSPARCIA JAKIE OFERUJEMY:


SZKOLENIA on-line i stacjonarne


Prowadzimy szkolenia, wykłady i warsztaty dla:

 • pracowników biurowych, m.in.: sektor IT, branża projektowa, outsourcing,
 • przedstawicieli handlowych,
 • pracowników fizycznych we wszystkich branżach charakteryzujących się wysokim ryzykiem dolegliwości bólowych wynikających z pozycji, którą wymusza praca: sektor HoReCa, branża budowlana (magazynierzy, kurierzy, dostawcy, monterzy)

Dzięki naszym szkoleniom pracownicy mogą świadomie budować pozytywne nawyki zmniejszające ryzyko kontuzji i chorób zawodowych wynikających z niewłaściwie przyjmowanej postawy i małej wiedzy na temat ergonomii pracy.

WYSPA FIZJOTERAPEUTYCZNA


Odwiedzamy Państwa firmę z wykwalifikowanym Teamem BlueBall Academy podczas standardowego dnia pracy lub imprezy otwartej: pikniku, festynu, urodzin firmy, safety days, imprezy integracyjnej.

Wyspa fizjoterapeutyczna to miejsce, w którym umożliwiamy pracownikom całodniowy dostęp do:

 • konsultacji specjalistycznych z fizjoterapeutami,
 • wywiadów lekarskich,
 • mini-sesji szkoleniowych,
 • paneli dyskusyjnych,
 • sesji terapii manualnej.

Jesteśmy dostępni dla pracowników przez cały czas, co stanowi zarówno atrakcję, wyjątkową okazję do zbadania potrzeb zdrowotnych i jednocześnie daje możliwość edukacji w zakresie ergonomii pracy w przystępnej dla każdego formie.

FIZJOTERAPEUTYCZNE SOS


Wspieramy Państwa pracowników w sytuacjach dużego obciążenia pracą ekspresowymi konsultacjami fizjoterapeutycznymi – prowadzimy ultraszybkie sesje terapii manualnej (w mobilnym gabinecie w Państwa firmie lub bezpośrednio na stanowisku pracy), uczymy, jak zadbać o ergonomię pracy w krótkotrwałych okresach zwiększonego ryzyka kontuzji takich jak m.in.:

 • nadgodziny wynikające z sezonowej większej ilości pracy,
 • zwiększona produkcja,
 • dodatkowe dostawy,
 • częste wyjazdy służbowe.

MASZ PYTANIA?

Napisz do nas!  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych, w celu kontaktu zwrotnego.

  blueball    

   

   

   

  MP FLOW

  BlueBall Academy

  Edukujemy, szkolimy i przekazujemy praktyczną wiedzę, która jest fundamentem do utrzymania zdrowia i sprawności przez długie lata.

  Masz pytania? Chcesz poznać szczegóły oferty?
  Skontaktuj się z nami:
  (+48) 603 727 676
  info@blueball.pl

  Regulamin i Polityka Prywatności

  Copyright BlueBall Academy 2021. All rights reserved.