Poznaj naszych mistrzów!

TEAM


Poznaj nas

SPECJALIŚCI BLUEBALL ACADEMY

Każdy z nas posiada odpowiednie wykształcenie kierunkowe i specjalizuje się w wąskiej dziedzinie fizjoterapii, sportu lub medycyny. Dbamy o to, żeby program szkoleń z zakresu ergonomii pracy był zawsze jak najbardziej dopasowany do specyfiki branży i charakteru pracy.

krzysztof olech - blueball academy - szkolenia z zakresu ergonomii pracy dla firm

Mistrz działania

Krzysztof Olech – Olo


Żadna kontuzja nie jest mu straszna! Specjalność? Budowanie świadomości ruchu w środowisku pełnym obciążeń zewnętrznych, ergonomii w pracy fizycznej. Uwielbia pracować z ciekawskimi i odpowiadać na najtrudniejsze pytania!
Przywraca swoim pacjentom siły i energię do wykonywania tego, co lubią.

Supermoc: ultramózg BlueBall Academy – zna wszystkie tajemnice układu mięśniowego, trenuje biegaczy do maratonów.


BlueBall Academy Anna Burnat Olech

Mistrzyni komunikacji z pacjentami

led. med. Anna Burnat-Olech


Specjalność – lekarz z sercem, który swoim pacjentom zaleca mądry powrót do zdrowia. W swojej pracy skupia się na skuteczności leczenia dolegliwości bólowych i odpowiednim łączeniu ćwiczeń z jak najmniejszą ilością przyjmowanych leków.
Przywraca swoim pacjentom wiarę w skuteczność leczenia, tłumacząc zawiłości diagnostyki i terapii.

Supermoc: ogromna cierpliwość i empatia! W BlueBall Academy przekazuje wiedzę z obszarów medycznych w prosty i przystępny sposób.


Dr Dawid Pawlak w BlueBall Academy fizjoterapeuta - ergonomia w pracy
Dawid Pawlak

Działa kompleksowo

dr Dawid Pawlak


Kompleksowo pomaga pacjentom w zakresie diagnostyki, skutecznego leczenia i efektywnej rehabilitacji. Dzięki współpracy z uznanymi specjalistami z zakresu ortopedii oraz radiologii stara się stawiać trafne diagnozy, niezbędne do dalszego prawidłowego leczenia. W pracy wykorzystuje duże doświadczenie w opiece medycznej nad wieloma sportowcami wyczynowymi.

Supermoc: stale analizuje trendy w medycynie manualnej, ortopedycznej oraz sportowej, poszukując najskuteczniejszych sposobów leczenia.Grzegorz Więcław - psycholog sportu - szkolenia z ergonomii pracy

Głowa Rządzi – Psycholog sportu!

Grzegorz Więcław


Jako psycholog sportu dokłada wszelkich starań, aby praca cechowała się merytorycznym i profesjonalnym, ale również praktycznym podejściem. Jego warsztaty angażują i uczą, że sport i dobra kondycja to też dobra zabawa.

Supermoc: przedstawia teorie psychologiczne w przystępny sposób, najlepiej w formie gry albo zabawy.


Agnieszka Łobodzińska - organizacja i logistyka w BlueBall Academy - ergonomia w pracy

Absolutna mistrzyni organizacji i logistyki

Agnieszka Łobodzińska


Bez niej świat pogrążyłby się w chaosie! Dopina i koordynuje projekty, pilnuje nas i tego, żebyśmy wszędzie zdążyli na czas.

Supermoc: Potrafi naginać czasoprzestrzeń, zawsze znajdzie jakieś rozwiązanie! Zadania niemożliwe realizuje w pierwszej kolejności!


blueball    

 

 

 

MP FLOW

BlueBall Academy

Edukujemy, szkolimy i przekazujemy praktyczną wiedzę, która jest fundamentem do utrzymania zdrowia i sprawności przez długie lata.

Masz pytania? Chcesz poznać szczegóły oferty?
Skontaktuj się z nami:
(+48) 603 727 676
info@blueball.pl

Regulamin i Polityka Prywatności

Copyright BlueBall Academy 2021. All rights reserved.