Poznaj naszych mistrzów!

TEAM


Poznaj nas

SPECJALIŚCI BLUEBALL ACADEMY

Każdy z nas posiada odpowiednie wykształcenie kierunkowe i specjalizuje się w wąskiej dziedzinie fizjoterapii, sportu lub medycyny. Dbamy o to, żeby program szkoleń z zakresu ergonomii pracy był zawsze jak najbardziej dopasowany do specyfiki branży i charakteru pracy.

krzysztof olech - blueball academy - szkolenia z zakresu ergonomii pracy dla firm

Mistrz działania

Krzysztof Olech – Olo


Żadna kontuzja nie jest mu straszna! Specjalność? Budowanie świadomości ruchu w środowisku pełnym obciążeń zewnętrznych, ergonomii w pracy fizycznej. Uwielbia pracować z ciekawskimi i odpowiadać na najtrudniejsze pytania!
Przywraca swoim pacjentom siły i energię do wykonywania tego, co lubią.

Supermoc: ultramózg BlueBall Academy – zna wszystkie tajemnice układu mięśniowego, trenuje biegaczy do maratonów.


BlueBall Academy Anna Burnat Olech

Mistrzyni komunikacji z pacjentami

led. med. Anna Burnat-Olech


Specjalność – lekarz z sercem, który swoim pacjentom zaleca mądry powrót do zdrowia. W swojej pracy skupia się na skuteczności leczenia dolegliwości bólowych i odpowiednim łączeniu ćwiczeń z jak najmniejszą ilością przyjmowanych leków.
Przywraca swoim pacjentom wiarę w skuteczność leczenia, tłumacząc zawiłości diagnostyki i terapii.

Supermoc: ogromna cierpliwość i empatia! W BlueBall Academy przekazuje wiedzę z obszarów medycznych w prosty i przystępny sposób.


Dr Dawid Pawlak w BlueBall Academy fizjoterapeuta - ergonomia w pracy
Dawid Pawlak

Działa kompleksowo

dr Dawid Pawlak


Kompleksowo pomaga pacjentom w zakresie diagnostyki, skutecznego leczenia i efektywnej rehabilitacji. Dzięki współpracy z uznanymi specjalistami z zakresu ortopedii oraz radiologii stara się stawiać trafne diagnozy, niezbędne do dalszego prawidłowego leczenia. W pracy wykorzystuje duże doświadczenie w opiece medycznej nad wieloma sportowcami wyczynowymi.

Supermoc: stale analizuje trendy w medycynie manualnej, ortopedycznej oraz sportowej, poszukując najskuteczniejszych sposobów leczenia.Patrycja Biegańska - rehabilitant, trener personalny - ergonomia pracy w biurze

Idealny słuchacz

Patrycja Biegańska


Zafascynowana funkcjonowaniem ludzkiego organizmu swoje zainteresowania połączyła z pomocą pacjentom. Zajmuje się rehabilitacją pourazową i pooperacyjną stawów obwodowych oraz rehabilitacją stomatologiczną. Prowadzi również treningi funkcjonalne sportowcom amatorom, pacjentom wracającym do uprawiania sportu po urazach, jak również osobom, które chciałyby uprawiać sport, ale nie wiedzą jak zacząć, aby nie zrobić sobie krzywdy.

Supermoc: jest bardzo dobrym słuchaczem, ma świetną ripostę i robi martwy ciąg z większym obciążeniem niż większość facetów.


Grzegorz Więcław - psycholog sportu - szkolenia z ergonomii pracy

Głowa Rządzi – Psycholog sportu!

Grzegorz Więcław


Jako psycholog sportu dokłada wszelkich starań, aby praca cechowała się merytorycznym i profesjonalnym, ale również praktycznym podejściem. Jego warsztaty angażują i uczą, że sport i dobra kondycja to też dobra zabawa.

Supermoc: przedstawia teorie psychologiczne w przystępny sposób, najlepiej w formie gry albo zabawy.


Agnieszka Łobodzińska - organizacja i logistyka w BlueBall Academy - ergonomia w pracy

Absolutna mistrzyni organizacji i logistyki

Agnieszka Łobodzińska


Bez niej świat pogrążyłby się w chaosie! Dopina i koordynuje projekty, pilnuje nas i tego, żebyśmy wszędzie zdążyli na czas.

Supermoc: Potrafi naginać czasoprzestrzeń, zawsze znajdzie jakieś rozwiązanie! Zadania niemożliwe realizuje w pierwszej kolejności!


blueball    

 

 

 

MP FLOW

BlueBall Academy

Edukujemy, szkolimy i przekazujemy praktyczną wiedzę, która jest fundamentem do utrzymania zdrowia i sprawności przez długie lata.

Masz pytania? Chcesz poznać szczegóły oferty?
Skontaktuj się z nami:
(+48) 603 727 676
info@blueball.pl

Regulamin i Polityka Prywatności

Copyright BlueBall Academy 2020. All rights reserved.