Nasz Misja

BLUEBALL ACADEMY – MISJA EDUKACJA!

Naszą misją jest pomagać i edukować.
Cel

Nasza Misja


Zajmujemy się profesjonalną prewencją zdrowia fizycznego dbając o podnoszenie świadomości pracowników różnych branż w dziedzinie ergonomii pracy.

Zależy nam na długotrwałych efektach szkoleń i warsztatów, dlatego każdy program dostosowujemy do specyfiki danego stanowiska i obecnych na na nim obciążeń zarówno fizycznych jak i psychicznych.

Wartości

Poznaj 3 wartości, które wyznaczają kierunek naszych działań w BlueBall Academy:PROSTOTA

Na szkoleniach i warsztatach z zakresu ergonomii pracy używamy prostych rozwiązań, bo wiemy, że tylko takie realnie wpływają na bezpieczeństwo i komfort wykonywanych obowiazków.
Chcemy też, żeby proponowane przez nas metody były szybkie i łatwe we wdrożeniu dla wszystkich pracowników – w ten sposób efekty trwają znacznie dłużej niż „tylko” podczas naszych spotkań.WIEDZA

Korzystamy z najnowszych doniesień nauki i doświadczeń płynący z setek godzin konsultacji przeprowadzonych z pacjentami naszej stacjonarnej placówki BlueBall.
Zespół BlueBall Academy składa się ze specjalistów z różnych dziedzin fizjoterapii, sportu i medycyny. Dzięki temu podchodzimy do wielu tematów znacznie bardziej kompleksowo.
Cały czas poszerzamy też swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach, poszukując w wynikach badań i ucząc się od najlepszych.SKUTECZNOŚĆ

Mamy za sobą dziesiątki tysięcy godzin konsultacji, tysiące przyjętych pacjentów. Nasze doświadczenie utwierdza nas w przekonaniu, że to, co robimy przynosi ogromne efekty i pozwala cieszyć się zdrowiem przez długie lata.Historia

Jak powstała Blue Ball Academy?


Historia BlueBall Academy rozpoczęła się w naszej stacjonarnej placówce BlueBall w Siemianowicach Śląskich. Od lat zajmujemy się tam nie tylko profesjonalną rehabilitacją medyczną, terapią manualną i osteopatią ale i edukowaniem pacjentów, jak żyć, pracować i ćwiczyć aby długo cieszyć się sprawnością ruchową.

W myśl zasady, według której lepiej zapobiegać niż leczyć i w odpowiedzi na coraz częściej pojawiających się pacjentów przeciążonych swoją pracą, postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym będziemy mogli zapobiegać najczęściej pojawiającym się kontuzjom i urazom wynikającym z pracy zawodowej (praca fizyczna, brak ergonomicznego środowiska pracy, długotrwała praca biurowa) prowadząc szkolenia z zakresu ergonomii pracy i życia.

Chcemy dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, każde nasze szkolenie jest przygotowywane pod indywidualne wymagania klientów a także branży, w której pracują i prowadzone przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę i trenera przygotowania motorycznego.

Nasz Team jest polecany zarówno przez naszych klientów (w tym profesjonalnych sportowców), jak również najlepszych lekarzy specjalistów – BlueBall jest jednym z najlepiej ocenianych centrów rehabilitacji, osteopatii i treningu na Śląsku!


blueball    

 

 

 

MP FLOW

BlueBall Academy

Edukujemy, szkolimy i przekazujemy praktyczną wiedzę, która jest fundamentem do utrzymania zdrowia i sprawności przez długie lata.

Masz pytania? Chcesz poznać szczegóły oferty?
Skontaktuj się z nami:
(+48) 603 727 676
info@blueball.pl

Regulamin i Polityka Prywatności

Copyright BlueBall Academy 2021. All rights reserved.