Fizjoterapeutyczne SOS


Fizjoterapeutyczne SOS to jedna z najprostszych a zarazem bardzo pozytywnie odbieranych przez pracowników form wsparcia w trudnych i wymagających sezonach w firmie.Okazja do szybkiego relaksu mięśni, krótki masaż wykonany przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę, czy ekspresowe ale przynoszące ulgę dla zmęczonych mięśni zajęcia pozwalają przetrwać trudne zawodowo chwile z większym optymizmem i komfortem pracy wielu pracownikom.fizjoterapeutyczne sos, masaż w biurze


wyspa fizjo


NA CZYM DOKŁADNIE POLEGA FORMUŁA „FIZJOTERAPEUTYCZNEGO SOS”?

W sezonach zwiększonej pracy Team BlueBall Academy odwiedza Państwa pracowników podczas pracy i proponuje jedną z opcji konsultacyjnych:

  • ekspresowa grupowa runda rozluźniająca (5-10 minut przy biurkach) – ćwiczenia grupowe (rozluźniające, oddechowe, pobudzające, dotleniające) z asystą fizjoterapeutów, którzy zadbają, aby pracownicy prawidłowo i bezpiecznie wykonali wszystkie ćwiczenia rozluźniające dla danych partii mięśniowych. Zestawy ćwiczeń są dopasowane do charakteru stanowisk.
  • na ratunek zmęczonym mięśniom – indywidualna 5-minutowa sesja terapii manualnej przy biurku w trakcie pracy (polecana w pracy biurowej – najczęściej zgłaszane dolegliwości bólowe to: ból głowy, ból odcinka szyjnego, napięcie mięśni karku, bóle w okolicach nadgarstków.
  • 10 lub 15-minutowa sesja terapii manualnej w mobilnym gabinecie fizjoterapeutycznym – dla bardzo zmęczonych i przepracowanych osób – to indywidualna szybka konsultacja z fizjoterapeutą – okazja do chwili relaksu i odpoczynku a także do rozluźnienia mięśni technikami terapii manualnej.

Istotnym jest, aby przed przybyciem Teamu BlueBall Academy poinformować pracowników o naszej wizycie – dzięki temu będą mogli bez zaskoczenia wybrać najkorzystniejszą dla nich formę pomocy.Masz pytania? Chcesz poznać szczegóły oferty?

Skontaktuj się z nami:
(+48) 603 727 676
info@blueball.pl

 

blueball    

 

 

 

MP FLOW

BlueBall Academy

Edukujemy, szkolimy i przekazujemy praktyczną wiedzę, która jest fundamentem do utrzymania zdrowia i sprawności przez długie lata.

Masz pytania? Chcesz poznać szczegóły oferty?
Skontaktuj się z nami:
(+48) 603 727 676
info@blueball.pl

Regulamin i Polityka Prywatności

Copyright BlueBall Academy 2021. All rights reserved.